SZACHOWE MISTRZOSTWA

Dziś w naszej szkole odbył się Turniej Szachowy o Mistrzostwo Szkoły w dwóch kategoriach: klas II-IV i V-VIII. W zmaganiach szachowych, które były podsumowaniem szkolnego projektu realizowanego przez panią Justynę Neumann „Świetlicowe Potyczki Szachowe” wzięło udział 28 uczniów. Mistrzem Szkoły w kategorii młodszej został Franciszek Kasprowicz, II miejsce wywalczyła Lena Wiśniewska, III miejsce zajęła Marta Dąbrowska. Mistrzem Szkoły w kategorii starszej został Artem Mesiachnikov, II miejsce wywalczył Wit Bartkowski, III miejsce zajął Wojciech Cymer. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, gratulujemy osiągniętych wyników i zachęcamy do podnoszenia poziomu “królewskiej gry”. Szczególne podziękowanie składamy panu Feliksowi Stachowiczowi za pełnienie funkcji głównego sędziego turnieju.