Sprzątaliśmy Warmię i Mazury

Uczniowie należący do Młodzieżowej Rady Miasta oraz uczniowie klasy szóstej włączyli się w akcję Sprzątnij z nami Warmię i Mazury. Każda zmiana warta jest działania. Akcja ta została zorganizowana w ramach obchodów Dnia Ziemi. Celem akcji było zadbanie o środowisko lokalne oraz zaangażowanie młodzieży z naszego województwa w tworzenie czystego otoczenia. Zaczęliśmy od zbierania śmieci w wyznaczonej części miasta. Po zakończonym sprzątaniu uczniowie spotkali się na terenie MOSiR-u, gdzie Pan Burmistrz podziękował całej społeczności za włączenie się w tak ważne przedsięwzięcie. Następnie młodzież zmierzyła się z testem ekologicznym. Na zakończenie akcji odbyło się wspólne ognisko. Młodzież aktywnie włączyła się do akcji. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwały Panie: Małgorzata Grześkiewicz, Renata Żurańska i Grażyna Zakrzewska.