Dumni z sukcesów w konkursie „Cantate Deo”

Dzisiaj w Miejskim Centrum Kultury odbył się Konkurs Piosenki Religijnej „Cantate Deo”, w którym wzięli udział uczniowie z naszej szkoły – duet „Ola i Oliwia” (Aleksandra Kruszewska oraz Oliwia Brzeska – uczennice klasy VIII b), który zaprezentował piosenkę „Nie zastąpi Ciebie nikt”. Dziewczęta uplasowały się na II miejscu w kategorii ZESPOŁY.

W kategorii soliści z klas I- III szkołę reprezentowały: Oliwia Kopistecka oraz Weronika Kopyczyńska. Oliwia zajęła II miejsce.

W kategorii soliści z klas IV – VI Aleksandra Kozłowska zajęła trzecie miejsce.

Dziękujemy Dziewczętom za godne reprezentowanie naszej szkoły i gratulujemy wysokich wyników.

Do konkursu Aleksandrę Kozłowską przygotowała Pani Anna Lewicka, natomiast pozostałe uczennice – Pani Kinga Szczechla – nauczycielka religii w naszej szkole.

Dziękujemy!