III MEMORIAŁ im. WACŁAWA WASIELI

Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim odbył się III Memoriał im. Wacława Wasieli, wieloletniego działacza sportowego. Wśród szkół z województwa Warmińsko – Mazurskiego i Kujawsko – Pomorskiego wystartowała również nasza dziesięcio osobowa drużyna. Zawody odbyły się w czterech kategoriach wiekowych. Było to niewątpliwie wielkie święto sportu młodzieżowego, będące bogactwem wielu wartościowych wyników. Zawody przejdą do historii niezapomniane. Dwójka naszych uczniów osiągnęła rewelacyjny sukces. Antoni Falkowski zdobył I miejsce, natomiast Oskar Sławiński II miejsce w skoku w dal. Przyzwoity start zaliczyli nasi uczniowie w biegu na 1000 m. Oliver Wiśniewski zdobył czwarte miejsce, Kacper Kuca piąte a Gordian Domińczak szóste miejsce. Warto wspomnieć o dzielnie walczących dziewczętach w biegu na 60 m i skoku w dal. Pokazały wolę walki, nieustępliwość oraz radość z możliwości udziału w zawodach sportowych. Na wielkie słowa uznania zasługują rodzice z naszej szkoły, którzy wraz ze swoimi dziećmi uczestniczyli w sztafetowym biegu rodzinnym. Swoją postawą wskazali swoim dzieciom jak należy pisać książkę swojego życia, w którym holistyczne podejście do spraw zdrowia stanowi ważny element naszej egzystencji.Skład drużyny:Uczniowie:Lena Górska, Karolina Krężel, Nicola Garnek, Kinga Okołowska, Dominika Kaczerzewska, Kacper Kuca, Oliver Wiśniewski, Gordian Domińczak, Antoni Falkowski, Oskar SławińskiRodzice:Państwo Siemiątkowscy oraz Państwo Prokop.