Mistrzostwa Powiatu Nowomiejskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

Na stadionie MOSIR w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowomiejskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców ( rocznik 2011 – 2010). Zmagania sportowe odbyły się w 4 konkurencjach lekkoatletycznych: bieg na 60 m, skok w dal/skok wzwyż, rzut piłeczką palantową, bieg na 600 m/ 1000 m. Drużyna składała się z 6 uczniów, z których pięciu najlepszych punktowało. Po zsumowaniu wszystkich punktów drużyna chłopców uplasowała się na drugim miejscu, tracąc tylko 1 pkt. do zwycięzców. Drużyna dziewcząt wywalczyła trzecie miejsce. Cenne trofeum indywidualnie zdobył Jakub Ziółkowski oraz Antoni Falkowski. Jakub uplasował się na 1 miejscu zdobywając największą liczbą punktów we wszystkich konkurencjach, natomiast Antoni wywalczył trzecie miejsce. Był to kolejny dobry start naszych uczniów, którzy chętnie reprezentują szkołę poza jej murami, pokazując w ten sposób, że są uczniami szkoły promującej zdrowie. Skład drużyny dziewcząt: Julia Kłosowska, Dominika Kaczerzewska, Nicola Garnek, Laura Orzechowska, Natalia Świątkowska, Joanna Chełkowska. Skład drużyny chłopców: Oskar Sławiński, Antoni Falkowski, Gordian Domińczak, Kacper Strzymski, Kacper Kuca, Jakub Ziółkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *