Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej ’’SING – SONG VOICE’’ w Szkole Podstawowej w Marzęcicach

.Dzisiaj uczennice naszej szkoły: Aleksandra Kozłowska z klasy IV A oraz Aleksandra Kruszewska z klasy VIII B wraz z opiekunem Panem Łukaszem Leszczyńskim brały udział w I Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej ’’SING – SONG VOICE’’ w Szkole Podstawowej w Marzęcicach. Uczestnicy konkursu podzieleni byli na dwie kategorie wiekowe: klasy IV-V oraz VI-VIII. Ich poczynania oceniało jury, które brało pod uwagę następujące elementy: dobór repertuaru, emisję głosu, wymowę, intonację oraz ogólny wyraz artystyczny. Alessandra Kozłowska zaprezentowała utwór Alana Walkera pt. „Faded”, natomiast Aleksandra Kruszewska utwór Tones and I pt. „Dance Monkey”. Poziom konkursu był wysoki. Z przyjemnością informujemy, że Aleksandra Kruszewska zdobyła I miejsce w swojej kategorii wiekowej, natomiast Aleksandra Kozłowska miejsce III. Gratulujemy dziewczynkom wyniku i życzymy dalszych sukcesów językowo-wokalnych.