Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dziś w Szkole Podstawowej w Gwiździnach odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny klas I – III, w którym uczestniczyły dwie uczennice naszej szkoły. Lena Kasprowicz z klasy II a – nauczyciel prowadzący – Małgorzata Gołębiewska, zajęła III miejsce w kategorii klas drugich, zaś Zuzanna Kłosowska z klasy IIIa – nauczyciel prowadzący – Anna Sapała – Ponieważ, uzyskała wyróżnienie. Nasze Mistrzynie Ortografii wykazały się ogromną wiedzą i świetnymi umiejętnościami z zakresu posługiwania się jakże trudnym w pisowni językiem polskim. Konkurs przebiegał na bardzo wysokim poziomie. Potrzebne były dogrywki w walce o miejsce na podium. Mimo to nasze uczennice dały radę sprostać niełatwym zadaniom. Dziewczynki, jesteśmy z Was dumni 👏👏👏 Gratulujemy i życzymy jeszcze wielu sukcesów i przygód z ortografią.😘