Plastyczny sukces Alicji

Uczennica naszej szkoły Alicja Bojarska (VIII b) uczestniczyła dziś w gali wręczenia nagród w konkursie plastycznym. Jej praca znalazła się wśród tych, które zostały umieszczone na wernisażu wystawy pokonkursowej ogólnopolskiego konkursu plastycznego „STRAŻACY CHRONIĄ LASY – LASY CHRONIĄ KLIMAT” w Galerii Marszałkowskiej w Olsztynie. Prace plastyczne były inspirowane zagadnieniami ochrony przeciwpożarowej, działalnością straży pożarnych, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz propagowaniem pozytywnych postaw społecznych. Autorzy prac odnieśli się również do zagadnień ochrony środowiska i klimatu nawiązując do tematów: Strażacy chronią lasy – lasy chronią klimat! Jestem odpowiedzialny z natury, czuję klimat. Podczas dzisiejszej gali w Galerii Marszałkowskiej, Alicja otrzymała wyróżnienie z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pana Gustawa Marka Brzezina. To ogromny zaszczyt i źródło satysfakcji. Gratulujemy Alicji sukcesu i życzymy jak najwięcej weny twórczej 🍀