„Szkoły pełne talentów” – akcja Lidla. Zbierajmy Talenciaki!

Nasza szkoła dołączyła do grona szkół w Polsce uczestniczących w akcji Lidla „Szkoły Pełne Talentów”.

Akcja rozpoczęła się 1 września 2023 r. i polega na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz wybranej szkoły. Talenciaki będą odbierać klienci sieci Lidl w zamian za dokonywane zakupy- za każde 50 złotych wydane na zakupy zawierające owoc lub warzywo. Talenciaki można aktywować na stronie lidl.pl/Szkoly, wykorzystując kod numeryczny lub skanując z nich unikalny kod QR , i przypisać je do (najlepiej) naszej szkoły. Zgromadzone Talenciaki będziemy wymieniać na atrakcyjne nagrody. Dodatkowo każdy zarejestrowany Talenciak to los w Wielkiej Szkolnej Loterii – przed nami 6 losowań, w których jest do wygrania m.in.: kompletnie wyposażona sala komputerowa czy boty edukacyjne.

Im więcej nauczycieli, uczniów, rodziców, przyjaciół i znajomych pomoże w zbieraniu Talenciaków dla naszej szkoły, tym więcej nagród uda się odebrać.😊