Dziękujemy!

Dziękujemy naszym drogim darczyńcom za wsparcie organizacji XVI Niedzieli Cittaslow. Bez Państwa serca i hojności nie udałoby nam się zorganizować naszej imprezy z takim rozmachem. DZIĘKUJEMY! Wśród naszych sponsorów znaleźli się:Studio Manicure Monika Lendzion, Studio Kosmetyczne Magdalena Morenc, NOWOMIESZCZANIE FIGHT CLUB & GYM Siłownia Paweł Markowski, Red Chilli Ink Studio Tatuażu Paweł Kłosowski, Salon Fryzjerski „Hania” Kurzętnik, VIP STUDIO your face&body care Marzanna Habibovic, Restauracja Tiffany Michał Ankowski, Psia Ferajna Dorota Godlewska, RR Studio Radosław Rzemiński, p. Kinga Szczechla, F.H.U. Enigma Arkadiusz Trzciński, Magdalena Pełka Fotografia, Zakład Tapicerski – Kurzętnik Bartłomiej Wojenkowski, Pracownia Fryzjerska Kamila Ćwiklińska, państwo Alina i Józef Świątkowscy, DREW-HIT Adam Marciniak, państwo Magdalena i Janusz Kamińscy, Twoja Figura Fitness & Kosmetologia dla Kobiet, Centrum Rehabilitacji Niemowlęco Dziecięcej oraz Dorosłych Emilia Milewska, Hotel Pory Roku Czystebłota, Usługi jubilerskie Wojciech Łupicki, Black TAXI Nowe Miasto Lubawskie Adrian Cieszyński, państwo Alicja i Mariusz Wrzosek, państwo Emilia i Mariusz Perłowscy, Vending Warmia PHU Krystian Waruszewski, PUFF IT Paulina Potrykus, sponsor RAMIRENT S.A. Damian Zdrojewski, BSB Firma Usługowa Bogusław Bojarski. DZIEKUJEMY!