Konkurs Mierzenia Kroków

22 września to szczególny dzień dla naszej planety. Tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Bez Samochodu. To doskonała okazja do docenienia ważnej roli komunikacji publicznej i zachęta dla mieszkańców miast, by ograniczyli używanie samochodów i przynajmniej przez ten jeden dzień w roku dali naszej umęczonej planecie choć trochę oddechu. Uczniowie naszej szkoły jak co roku tego dnia dają dobry przykład i od rana do wieczora liczą swoje kroki. W piątek podczas lekcji wychowania fizycznego wszyscy uczniowie nawet ci, którzy nie wzięli udziału w Konkursie Mierzenia Kroków maszerowali ile sił w nogach. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie oraz gratulujemy wspaniałych wyników. W tym roku mistrzynią została Natalia Świątkowska uczennica klasy VII a z wynikiem 49 900 kroków. Brawo!