Na lekcji religii wykonali swoje różańce

Na lekcjach religii, w ramach przygotowań do miesiąca modlitwy różańcowej, uczniowie klas pierwszej i drugich postanowili wykonać swoje własne różańce.

Uczniowie byli bardzo podekscytowani możliwością stworzenia swojego własnego różańca. Każde dziecko przyniosło zestaw koralików i sznurek. Kiedy różańce zostały skończone, katechetka pani Kinga Szczechla, opowiedziała uczniom o znaczeniu modlitwy różańcowej i jakie tajemnice różańca należy odmawiać w określone dni miesiąca października.

Wykonanie różańców własnymi rękami było dla uczniów nie tylko ciekawym zajęciem, ale także umożliwiło im głębsze zrozumienie modlitwy różańcowej. Teraz każde dziecko ma swój własny wyjątkowy różaniec, który może zawsze nosić przy sobie i korzystać z niego w każdej chwili.