„Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

.Dziś w naszej szkole zakończył się projekt “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji było podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami. Jedynym warunkiem była mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci! Oprócz naszej społeczności szkolnej, do akcji przyłączyli się także inni mieszkańcy Nowego Miasta i okolic. Zbieraliśmy komputery, monitory, telefony, sprzęt RTV i AGD, baterie, akumulatory, kable, tusze atramentowe itp. Dzięki wsparciu naszych rodziców i darczyńców udało nam się zebrać ok. 2 ton. Nagrodą będzie bon, który szkoła wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Dziękujemy panu Michałowi Raczkowskiemu za nadzór, Panu Rafałowi Kłosowskiemu za pomoc w odbiorze sprzętu od darczyńców oraz wszystkim, którzy wraz z nami czynnie uczestniczyli w tym proekologicznym przedsięwzięciu. Serdeczne podziękowania składamy dla koordynatorki akcji Pani Liliany Lisakowskiej. 🤗