Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

W poniedziałek w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta.Z naszej szkoły kandydowało siedmioro uczniów: Lena Górska, Aleksander Kowalski, Lena Marulska, Anita Perłowska, Agata Sławińska, Natalia Świątkowska, Szymon Uniatowski.Wyniki prezentowały się następująco :

Aleksander Kowalski 49 głosów

Szymon Uniatowski 33 głosy

Anita Perłowska 20 głosów

Lena Górska 16 głosów

Natalia Świątkowska 11 głosów

Agata Sławińska 9 głosów

Lena Marulska 4 głosy

Miło nam poinformować, że radnymi reprezentującymi naszą szkołę zostali: Aleksander Kowalski, Szymon Uniatowski, Anita Perłowska, Lena Górska i Natalia Świątkowska .Wszystkim kandydującym gratulujemy uzyskanych wyników a naszym radnym życzymy sukcesów i owocnej pracy podczas trwającej kadencji.