Psia lekcja

Grupa ,,Rybki” ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Mieście Lubawskim bierze udział w programie edukacyjnym ,, Psia Lekcja”. Program ma na celu motywowanie uczniów do zaangażowania się w działania pro-zwierzęce, zdobycie wiedzy na temat opieki nad psem i komunikacji z czworonogiem. Nauczyciel wraz z dziećmi zorganizował zajęcia tj. ,,Dzień Kundelka”. Przedszkolaki wykonały szereg zadań związanych z pieskami, m.in. łączyły pieski na karcie pracy, kolorowały kolorowankę związaną z obchodzonym świętem. Podczas zajęć dobierały kształty geometryczne znajdujące się w budzie psa oraz odszukiwały matematyczną, zagubioną kość do budy psa. Dzień Kundelka przebiegł w miłej atmosferze, a dzieci wróciły do domu z niezbędną wiedzą dotyczącą opieki nad psem. #bliżejprzedszkola#20MINUTDLAMATEMATYKI#PSIALEKCJA#projektedukcyjny