Wojewódzki sukces fotograficzny

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny z cyklu „Podróże w Naturze” pod nazwą „Leśne reminiscencje – w poszukiwaniu czystego powietrza” został podsumowany. Był on skierowany do uczniów i nauczycieli z województwa warmińsko-mazurskiego, a organizacji podjął się Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Elbląskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Elblągu. Komisja konkursowa dokonała przeglądu, a następnie oceny ponad 400 nadesłanych prac. W kategorii klas IV-VIII Szkół Podstawowych I miejsce zajął Aleksander Kowalski z kl. V a, natomiast Lena Wiśniewska, uczennica kl. V b, otrzymała wyróżnienie. Dziękujemy również Anastazji Wiśniewskiej z kl. V b za udział. W kategorii nauczyciele III miejsce otrzymała Liliana Lisakowska. Organizatorką konkursu w naszej szkole była Pani Liliana Lisakowska. Dziękujemy za rozsławianie naszej szkoły na arenie wojewódzkiej i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów. 📷🤳📸