Nowomiejskie Biegi Niepodległościowe

Dnia 11 listopada z okazji 105 rocznicy odzyskania niepodległości, odbyły się Nowomiejskie Biegi Niepodległościowe. Ponad dwudziestu uczniów z nowomiejskiej trójki godnie upamiętniło ważny moment w historii Polski, biorąc udział w emocjonujących biegach, w duchu patriotyzmu. Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani przez organizatorów pamiątkowymi medalami, które z pewnością będą przypominać im o udziale w tej wyjątkowej imprezie sportowej. Trzech najlepszych uczniów w każdej kategorii wiekowej otrzymało puchary, które nie tylko są wyrazem uznania, ale także motywacją do rozwijania umiejętności sportowych. Z naszej szkoły pamiątkowymi pucharami zostały wyróżnione dwie uczennice. Alicja Perłowska w kategorii klas I-II zdobyła pierwsze miejsce, natomiast Dominika Kaczerzewska w kategorii klas V-VI uplasowała się na drugim miejscu. Udział naszych uczniów był wyrazem uznania dla bohaterów walk o niepodległość. Zawody pokazały jak ważna jest idea patriotyzmu w naszym społeczeństwie. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom za udział w ważnym wydarzeniu sportowym, a organizatorom gratulujemy sprawnego przeprowadzenia imprezy.