Podsumowanie konkursu fotograficznego

W miniony piątek w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli – Elbląskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Elblągu odbyło się wręczenie nagród laureatom Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego z cyklu: „Podróże w naturze. Leśne reminiscencje – w poszukiwaniu czystego powietrza”. Konkurs skierowany był do uczniów oraz nauczycieli ze szkół podstawowych i średnich z województwa warmińsko-mazurskiego. Podczas konferencji, która była wstępem do wręczenia nagród, wykład na temat „Krajobraz kulturowy Warmii, Mazur i Powiśla w obliczu transformacji energetycznej przeciwdziałającej emisjom do atmosfery” wygłosił dr Stanisław Czachorowski, prof. UWM w Olsztynie. W drugiej części spotkania nagrodę za I miejsce w swojej kategorii – uczniowie szkół podstawowych klas IV-VIII, odebrał Aleksander Kowalski, uczeń klasy V a naszej szkoły. W kategorii nauczyciele, III miejsce uzyskała Pani Liliana Lisakowska, nauczycielka nasze szkoły. Wyróżnienie otrzymała Lena Wiśniewska, uczennica klasy Vb. Gratulujemy uczniom i Pani Lilianie. Dziękujemy za rozsławianie imienia naszej szkoły i życzymy kolejnych sukcesów na niwie fotografii 💪🍀🥰