Green Up 2022-2024

W dniu 23 listopada odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu „Green UP 2022-2024 Młodzi na rzecz zielonej szkoły i społeczności lokalnej”. Tym razem uczniowie naszej szkoły brali udział w warsztatach ekologicznych zorganizowanych w Elbląskim Parku Technologicznym. Młodzież zmierzyła się z takimi zagadnieniami jak: „CO2 – dobry czy zły”, „Poznaj swój ślad wodny” oraz „Nowe życie odpadów”. Uczniowie z dużym zainteresowaniem wykonywali przygotowane dla nich doświadczenia. Przyczyniły się one do poszerzenia wiedzy z przedmiotów przyrodniczych. Całość spotkania przebiegała w miłej atmosferze przy słodkim poczęstunku. Po zakończonych warsztatach czekała na uczniów smaczna pizza. Opiekę nad uczniami sprawowały panie Liliana Lisakowska i Grażyna Zakrzewska, koordynator projektu z ramienia naszej szkoły.