Klasy III i IV w Olsztynie

Chcielibyśmy podzielić się wrażeniami z udanej wycieczki do Olsztyna, którą odbyliśmy razem z uczniami klas III i IV. Nasza podróż była pełna emocji, nauki oraz radości. Pierwszym punktem naszego programu był udział w fascynującym spektaklu teatralnym ” Grimm – Sześciu Służących”. Dzieci z zapartym tchem obserwowały magiczną historię, pełną przygód i nauki. Spektakl zachwycił nas wszystkich, budząc wyobraźnię i rozwijając kreatywność naszych uczniów. Następnie udaliśmy się na wycieczkę po urokliwej starówce Olsztyna. Zabytkowe kamienice, historyczne uliczki i ciekawe opowieści przewodnika przeniosły nas w czasie. Dzieci miały okazję poznać historię miasta, dowiedzieć się o jego tradycjach i zobaczyć unikalne miejsca, które wzbudziły ich ciekawość. Nie mogło zabraknąć również aktywnej rozrywki. Park trampolin okazał się strzałem w dziesiątkę! Skaczące i śmiejące się dzieci to widok, który zawsze cieszy serce. Ćwiczenia fizyczne na trampolinach to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonały sposób na rozwijanie sprawności fizycznej. Po intensywnym programie wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na przerwę na poczęstunek. Odwiedziliśmy restaurację, gdzie dzieci delektowały się ulubionymi smakołykami. To również była doskonała okazja do integracji, rozmów i śmiechu. Wycieczka do Olsztyna była nie tylko fantastyczną zabawą, ale także cenną lekcją historii, kultury i zdrowego stylu życia. Dzieci wróciły do domu pełne wrażeń, z uśmiechami na twarzach i głowami pełnymi nowej wiedzy. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie – opiekunowie: Małgorzata Gołębiewska, Małgorzata Grześkiewicz, Zofia Tarnolicka, Piotr Gorzka.