Warsztaty w Kaczym Bagnie

Dnia 29.11 uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w zimowych warsztatach w Kaczym Bagnie. Jest to miejsce, które wyzwala inicjatywy, inspiruje do twórczego działania, pobudza wyobraźnię, a także bawi i uczy. Uczniowie podczas wycieczki piekli ciasteczka- śnieżynki, wzięli udział w zimowym laboratorium, a także obejrzeli teatrzyk pod tytułem „Jak uratować święta?”. Podczas pobytu dzieci zjadły ciepły posiłek, a na koniec spotkały Świętego Mikołaja, który wszystkim uczestnikom wycieczki wręczył upominki. Dzieci pod opieką wychowawcy pani Katarzyny Zamkowskiej oraz pani Sylwii Wojenkowskiej spędziły dzień we wspaniałej atmosferze, aktywnie biorąc udział we wszystkich działaniach. Współpracowały ze sobą, świetnie się bawiły, a do szkoły wróciły w fantastycznych nastrojach. To był wspaniały dzień !❄️❄️❄️