Zajęcia terapeutyczne pt. „Moje emocje”

24.11. 2023 r. uczniowie klasy Va wzięli udział w bardzo ciekawych zajęciach terapeutycznych pt. „Moje emocje”. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się czym są emocje, jakie są ich rodzaje oraz jak wpływają na nasze zdrowie. Za pomocą doświadczeń podopieczni dowiedzieli się jakie są skuteczne strategie radzenia sobie ze złością oraz w jaki sposób dojrzale wyrażać złość. Celem spotkania było uświadomienie dzieciom wartości wynikających z poznania własnych stanów emocjonalnych oraz uczuć innych osób. Uczestnicy podczas zajęć wykazali się dużą aktywnością i chętnie dzielili się własnymi spostrzeżeniami.

Te ciekawe i bardzo pożytecznie dla uczniów zajęcia przeprowadziła Pani Judyta Sokołowska – pedagog specjalny naszej szkoły.