Spotkanie dla rodziców

Dziś w auli naszej szkoły, w ramach pedagogizacji Rodziców oraz realizacji założeń Planu Wychowawczo-Profilaktycznego Szkoły, odbyło się spotkanie z Panią Elwirą Lelental – emerytowaną policjantką Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, z wykształcenia pedagogiem i prawnikiem. Pani nadkomisarz podzieliła się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem na temat współczesnych problemów dzieci i młodzieży, opowiedziała na co należy zwrócić uwagę w sposobie zachowania dziecka oraz jakie symptomy wskazują na ewentualne problemy. Opowiedziała również o uzależnieniach, m.in. od współczesnych mediów, e-papierosów oraz narkotyków i omówiła sposoby przeciwdziałania i walki z nimi. To było bardzo pouczające i ciekawe spotkanie. Dziękujemy Rodzicom za skorzystanie z naszego zaproszenia.