Bal karnawałowy klas I – III

Karnawał to pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja. Bal karnawałowy jest atrakcją uwielbianą przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Dnia 18 stycznia w pięknie udekorowanej auli szkolnej pojawiły się kolorowe postaci. Byli to uczniowie klas I-III pod opieką wychowawców. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć między innymi: czarownice, kotki, biedronki, księżniczki, piłkarzy, pokemony, policjantów, żołnierzy, superbohaterów, aniołki i wiele innych barwnych postaci, których nie sposób zliczyć i wymienić. W auli podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się radośnie, uśmiech nie znikał z twarzy. Zabawy i tańce prowadzili starsi koledzy i koleżanki ze Szkolnego Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego. W czasie przerwy dzieci zostały poczęstowane soczkami i wafelkami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Poza wspaniałą zabawą uczniowie mogli posilić się również w kawiarence. Wolontariusze sprzedawali pyszne wypieki oraz napoje. Pozyskane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Smakołyki przygotowali rodzice uczniów klasy IIIa, wolontariusze oraz Pani Judyta Sokołowska.
Dziękujemy rodzicom i uczniom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego balu.