Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to szczególne dni w kalendarzu. Nie jest tajemnicą, że dziadkowie to osoby bezgranicznie kochające swoje wnuki. Dzięki Nim doznajemy troski, opiekuńczości, ciepła, cierpliwości i wyrozumiałości. Słowa „babcia” i „dziadek” kojarzą nam się z samymi pozytywnymi uczuciami. Te osoby są naszą skarbnicą wiedzy, z której przez całe życie czerpiemy to, co najważniejsze. Babcia i dziadek często ,,przymykają oko” na nasze wybryki. Chcąc podziękować za to wszystko, uczniowie klasy Ia, IIa oraz IIb przygotowali upominki z życzeniami płynącymi prosto z serca. Własnoręcznie przygotowane kartki, kwiaty i serca z pewnością wywołają uśmiech na twarzach ukochanych Dziadków. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, nieustającej miłości i radości oraz wielu pogodnych dni.