„Z biegiem Drwęcy i jej dopływów”

Dnia 20.05.2024 w Zespole Szkół  Podstawowej i Muzycznej  w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się Integracyjne spotkanie Ekologiczne pod hasłem „Z biegiem Drwęcy i jej dopływów”. Naszą szkołę reprezentowali:

– Ksawery Szwaracki – test wiedzy,

– Emil Urbański praca badawcza „Zmętnienie wody Drwęcy a przebieg procesu fotosyntezy,

– Szymon Uniatowski – prelekcja „Jesiotr w Drwęcy”,

– Aleksander Kowalski – fotografia,

– Lena Wiśniewska – praca plastyczna.

Do spotkania przygotowały uczniów Justyna Suwińska i Liliana Lisakowska.

W integracji brali udział uczniowie z nowomiejskich szkół podstawowych. W miłej atmosferze dzieli się swoja wiedza i doświadczeniami. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenia i już dziś zapewniamy o swoim uczestnictwie w przyszłym roku. Opiekunem uczniów była Pani Justyna Suwińska.