Zapraszamy wszystkich przyszłych uczniów do naszej szkoły, w której stawiamy na naukę w przyjaznej atmosferze, szanujemy tradycję i z niej czerpiemy, wchodzimy w nowoczesność i innowacje poprzez realizację różnego rodzaju projektów edukacyjnych. Naszą szkołę charakteryzuje również świetnie wykształcona kadra pedagogiczna z pełnymi kwalifikacjami do pracy z uczniami młodszymi i starszymi. Przez lata pracy, jako nauczyciele gimnazjum, staliśmy się liderem w zakresie nauczania przedmiotów ścisłych. Corocznie nasi uczniowie zdobywają tytuły laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. Realizujemy projekty edukacyjne, dzięki którym zdobywamy nowe – innowacyjne wyposażenie, a także podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. Zapewniamy naszym uczniom pełną opiekę pedagogiczno-wychowawczą i wspólnie rozwiązujemy ewentualne problemy wychowawcze. Naszą szkołę cechuje przede wszystkim rodzinna atmosfera, co niejednokrotnie podkreślają w swoich wypowiedziach zarówno rodzice, jak i uczniowie. Ponadto jesteśmy placówką, która realizuje projekty ekologiczne, patriotyczne i prozdrowotne. Posiadamy Ogólnopolski Certyfikat „Szkoły Promującej Zdrowie” – jako pierwsza placówka na terenie Powiatu Nowomiejskiego, jako jedyna szkoła na terenie Nowego Miasta Lubawskiego posiadamy ogólnopolski „Zielony Certyfikat Pierwszego Stopnia”, certyfikat „Szkoła Demokracji” oraz Certyfikat Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty „Szkoła Wierna Dziedzictwu”. Ponadto zdobyliśmy aż trzy „Zielone Flagi” oraz otrzymaliśmy podziękowania za udział w akcjach „Szkoła Pamięta”, „Razem na Święta” i „BohaterOn”. To tylko część działań, które realizujemy. Zapraszamy do Trójki, a przekonacie się, że nauka może być fajna i ciekawa.

Poniżej zamieszczamy dokumenty, które trzeba złożyć zapisując dziecko do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022